Raskite vidinę pusiausvyrą

Kaip gyvybė pasireiškia kaip žmogaus kūnas, kuris juda, jaučia, suvokia, kvėpuoja, evoliucionuoja, turi sąmonę, gali gydytis ir transformuotis? Jo dėka mes galime gyventi ir patirti gyvenimą. Jo judesius iš dalies galime valdyti sąmoningai, iš dalies tai vyksta nesąmoningai.

Organų veikimą lemia sudėtinga fizinių judesių ir elektrocheminių impulsų sąveika. Mūsų kūnas reaguoja ir sukuria jėgas, kurios palaiko pusiausvyrą arba išjudina jį. Jo kaulai sukurti taip, kad išlaikytų atitinkamą svorį. Kraujas teka tinkamu greičiu ir be didelių turbulencijų: Jei jis tekėtų greičiau, mums grėstų infarktas ar insultas; jei tekėtų lėčiau, mirtume nuo deguonies trūkumo.

Kūnas - tai stebuklas, kuriame vyksta daugybė energetinių procesų, kurie sąveikauja, generuoja ir reguliuoja vienas kitą. "Phiten" sukūrė įvairių produktų, kurie skatina mūsų vidinę pusiausvyrą ir taip gerina gyvenimo kokybę.

Pagerinti bendravimą organizme

Kad sudėtinga psichinių procesų, emocinių reakcijų ir judesių sąveika apskritai būtų įmanoma, kūnui reikia sistemos, kuri galėtų priimti, apdoroti, perduoti ir sujungti informaciją. Už gebėjimą bendrauti su savimi jis dėkingas elektros krūvių migracijai veikiant elektriniams laukams.

Kiekviena gyva ląstelė vienaip ar kitaip naudoja elektrą. Šiandien žinome, kad nervų, raumenų ir organų funkcijas valdo elektra, kad iš esmės visos organizmo funkcijos tam tikru būdu yra elektrinės. Pavyzdžiui, raumenų ląsteles ištempia arba sutraukia elektros impulsai.

Įvairiuose "Phiten" gaminiuose esantis specialiai apdorotas titanas turi harmonizuojantį poveikį organizmo bioelektriniams procesams ir palaiko įvairias organizmo funkcijas.

Palankus atsipalaidavimas

Atsipalaidavimas - tai psichinis ir fizinis procesas, kuris vyksta nuo aktyvacijos iki deaktyvacijos, artėjant prie ramios skysčių pusiausvyros būsenos. Tai, ką žinome apie nervų sistemą ir mūsų protinę veiklą, galima išreikšti vienu pagrindiniu principu: atsipalaidavimas yra tiesioginis nervinio susijaudinimo pasikeitimas. (Tai nervinio sužadinimo, t. y. nervinių ir raumeninių impulsų, nebuvimas).

"Phiten" titano gaminių dėka elektrocheminės srovės organizme yra reguliuojamos. Tai pagerina informacijos perdavimą organizme, optimizuoja bet kokią protinę ir fizinę veiklą ir apskritai skatina gebėjimą atsipalaiduoti. Naudojant "Phiten" gaminius, iš karto sukeliamos atsipalaidavimo reakcijos.

Pagerinti gyvenimo kokybę

Elektriniai signalai nervinėse ląstelėse atsiranda dėl skirtingai įkrautų jonų (elektriškai įkrautų atomų ar jų grupių) srauto membranose. Pradinis dirgiklis suaktyvina kanalų atsidarymo ir užsidarymo grandinę, leidžiančią jonams tekėti ir taip keičiančią membranos potencialą.

Neurotransmiteriai naudojami signalams perduoti iš vieno nervo į kitą arba į raumenis. Taigi smegenys yra ir elektrocheminis siųstuvas, ir imtuvas. Elektrocheminių signalų pavidalo informacija dekoduojama pagal impulsų dažnį.

Japonų chiropraktikas Hirata sukūrė revoliucinį procesą (phild processing), kurio metu titano dalelės ir aukso dalelės apdorojamos taip, kad gali reguliuoti ir harmonizuoti kūno elektros sroves.

Optimizuoti gebėjimą veikti

Kad judesių elgsena sporte pasiektų tam tikrą įgyvendinimo kokybę, turi būti sukurtos būtinos koordinacinės ir sąlyginės prielaidos. Daugybė sportininkų pastebėjo, kad naudojant "Phiten" gaminius jų judesių elgsena yra ekonomiškesnė, jie geriau išsitempia arba labiau diferencijuoja jėgos pojūtį.

Jie gali suaktyvinti būtent tas raumenų dalis (motorinius vienetus), kurios reikalingos atitinkamam judesiui atlikti. Lengviau apdorojama kinestetinio pojūčio (judesio pojūčio) informacija ir be vargo įgyvendinama judesio atlikimo energetinė dozė. Gebėjimas ritmiškai arba harmoningai įgyvendinti judesio tėkmę yra lemiamos judesio kokybės charakteristikos. Šia prasme tampa įmanomas spontaniškas, kūrybiškas ir užtikrintas atlikimas.

Ypač įdomu tai, kad sportininkai ne kartą pastebėjo, jog net ir sudėtingomis emocinėmis sąlygomis varžybose jie gali sėkmingai atlikti užduotis, nes turi daugiau psichinės stiprybės. Taigi galima padidinti emocinį lankstumą, stiprybę ir atsparumą. Taip varžybose tampa įmanoma disponuoti visu savo potencialu.