Didelė sėkmė iš Japonijos

Phiten kilęs iš Japonijos skausmo terapijos ir jau dešimtmečius gamina grynai natūralius ingredientus iš vertingų metalų ir mineralų išoriniam naudojimui. Tai yra neatsiejama kiekvieno Phiten produkto dalis, pvz. kaip impregnavimas. Jie skirti palaikyti svarbius regeneracinius procesus ir jau naudojami daugiau nei dviejuose šimtuose Phiten priklausančių gydymo įstaigų. Visos procedūros ir produktai yra sukurti taip, kad sukeltų visiško atsipalaidavimo būseną, kuri yra būtina gydymo sąlyga. Be terapinio darbo, dar vienas akcentas – streso prevencija. Daugelio žmonių, tvirtai besiverčiančių profesine veikla, šiuolaikiniam gyvenimo būdui gebėjimas atsipalaiduoti yra svarbus veiksnys, padedantis išvengti rimtų ligų. „Phiten“ supratimas apie „ANTIANAGENING“ arba „BODY CARE“ apima ne tik grožio supratimą, bet ir visas priemones, skirtas fizinei ir psichinei veiklai palaikyti iki senatvės.

  • Prekės ženklo pareiškimas

    Phiten palaikė visų žmonių sveikatą šūkiu „Viskas, ką darome, darome jūsų sveikatai“. Ši sritis apima platų spektrą, įskaitant kūno priežiūrą, odos priežiūrą ir plaukų priežiūrą. Visa tai yra „kūno priežiūra“, skirta palaikyti sveikas kūnas.Phiten yra „Kūno priežiūros įmonė“ visiems, mes ir toliau prisidėsime prie sveiko kūno kūrimo žmonėms ir kūno, kuris nenustoja svajoti.

  • Phiten prekės ženklo pažadas

    Kiekvieną dieną galite išlikti be streso ir jaunatviški. Norime pasidalinti džiaugsmu su daugiau žmonių. Pagal temą „Jaunatviškumo ugdymas“ mes žiūrime į žmonių kūną ir gyvenimo būdą bei siekiame unikalios kūno priežiūros pasitelkdami savo unikalias technologijas ir idėjas. Ir kiekvienam klientui siūlome geriausią kūno priežiūrą, palaikome jaunatviškos ir sveikos fizinės ir psichikos būklės kūrimą.